Одномісний номер "Стандарт"

Стандарт-1местній 

 Колірна гамма, декоративне оздоблення і класичний інтер'єр цих номерів сприяють ідеальному відпочинку і самоти. Оснащені всіма зручностями: санвузол, кабельне ТБ, гар. / хол. вода цілодобово, кондиціонер, холодильник, постільна білизна, рушники, ванна або душова кабіна, автономне опалення, послуги пральні та прибирання, балкон в кожному номері.


Двохмісний номер "Стандарт"

Стандарт-2местній  

Це однокімнатні номери для двох, які ідеально підходять для сімейного відпочинку або для подорожі по бізнесу. Ліжка можуть бути разом або окремо в залежності від побажаннь гостей. Оснащені всіма зручностями: холодильник, кабельне ТБ, санвузол, гар. / хол. вода цілодобово, кондиціонер, постільна білизна, рушники, ванна або душова кабінка, автономне опалення, послуги пральні та прибирання, балкон в кожному номері. 

Двохкімнатний номер "Люкс"

Люкс2 

Ці номери складаються з двох кімнат і двох санвузлів - повного і неповного. Інтер'єр номера відповідає естетичним і художнім вимогам, а також, функціональним призначенням приміщень. Оснащені всіма зручностями: холодильник, санвузол, кабельне ТБ, гар. / хол. вода цілодобово, кондиціонер, постільна білизна, рушники, ванна, автономне опалення, послуги пральні та прибирання, балкон в кожному номері з краєвидом на Ужанську долину.

Трьохкімнатний номер "Люкс"

Люкс3 

Двомісний трикімнатний "Люкс"  - це номер вищої категорії, призначений як для приємного відпочинку, так і для плідної роботи. Складається з трьох кімнат - вітальня (що може виконувати також роль кабінету, оскільки спеціально для цього оснащена), їдальня і спальня. Вітальня - кабінет і їдальня з'єднані між собою прохідний аркою. Оснащені всіма зручностями: телевізор, 2 санвузла, кабельне ТБ, гар. / хол. вода цілодобово, кондиціонер, душ, фен, постільна білизна, рушники, углова ванна, автономне опалення, послуги пральні та прибирання, набір міні парфумерії, великий балкон з краєвидом на Ужанську долину.
>>> Готель Номери